Vážení čtenáři!

Vážení čtenáři,

dovolte mi Vás přivítat na stránkách nového online magazínu o sportu v Pardubickém kraji s názvem PKSMAG. Jeho záběr bude široký, pravidelně se dostane i na méně sledované disciplíny. Mou snahou je zároveň jít v textech více do hloubky, případně nabídnout zamyšlení. Volně přístupné články budou prokládat ty s placeným, exkluzivním obsahem — prvním z nich je povídání se zkušeným pardubickým fotbalovým útočníkem Pavlem Černým o jeho kariéře, které snadno naleznete na hlavní stránce.

K tomu, abyste si mohli přečíst placený článek, jsou nezbytné registrace a přihlášení (buď přes menu v záhlaví stránky, nebo přímo v textu placeného článku). Úhradu předplatného následně můžete provést platební kartou či s využitím tlačítka pro expresní bankovní převod, článek se Vám po potvrzení platby ihned odemkne. Přehled o zaplacených předplatných s dobou trvání získáte na stránce „Můj účet“. Jako přihlášení čtenáři také máte možnost pod články diskutovat.

Veškerá produkce magazínu do soboty 15. května včetně je Vám k dispozici zdarma — všem březnovým, dubnovým i květnovým respondentům ještě jednou děkuji za jejich vstřícnost, trpělivost a pochopení. Speciální poděkování pak patří mému kamarádovi Martinu Povovi, programátorovi, který mi pomáhal vyladit web.

Příjemné počtení.

Luděk Votava, vydavatel a autor magazínu

Sdílej.

Napsat komentář